Otteluohjelma 2010/2011
Joukkueet: Karki, FC Kerimäki, KuP, Stps keltainen, Stps musta, Stps-tytöt, RU
Vastuuseura KuP 26.6.2017 maanantai  RU pois
Kenttä1 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 STPS /musta Karki  7-1
17.55-18.15 STPS / Keltainen STPS / Tytöt  4-5
18.20-18.40 Karki STPS / Keltainen  1-7
18.45-19.05 Karki KuP  2-1
19.10-19.30 STPS / Keltainen FC Kerimäki  3-1
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 KuP FC Kerimäki  3-7
17.55-18.15 KuP STPS /musta  0-10
18.20-18.40 FC Kerimäki STPS / Tytöt  2-3
18.45-19.05 Tauko
19.10-19.30 STPS / Tytöt STPS / Musta  1-4
Vastuuseura STPS/Kellarpelto 3.7.2017 maanantai
Kenttä1 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 STPS / Tytöt Karki
17.55-18.15 STPS / Keltainen RU
18.20-18.40 Karki FC Kerimäki
18.45-19.05 Karki RU
19.10-19.30 STPS / Tytöt STPS / Keltainen
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 RU FC Kerimäki
17.55-18.15 KuP STPS / Tytöt
18.20-18.40 KuP STPS / Keltainen
18.45-19.05 STPS / Musta FC Kerimäki
19.10-19.30 KuP STPS / Musta
Vastuuseura: Karki 10.7.2017 maanantai
Kenttä1 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 Karki STPS / Keltainen
17.55-18.15 STPS / Tytöt Karki
18.20-18.40 STPS / Keltainen KuP
18.45-19.05 FC Kerimäki STPS / Keltainen
19.10-19.30 FC Kerimäki KuP
Kenttä 2 klo koti tulos
17.30-17.50 STPS / Tytöt FC Kerimäki
17.55-18.15 KuP RU
18.20-18.40 RU STPS / Musta
18.45-19.05 STPS / Musta Karki
19.10-19.30 RU STPS / Tytöt
Vastuuseura: RU 22.7.17 lauantai Kerimäki pois
Kenttä1 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 KuP STPS / Keltainen  1-7
11.25-11.45 KuP STPS / Tytöt  4-4
11.50-12.10 STPS / Tytöt STPS / Keltainen  0-6
12.15-12.35 STPS / Keltainen RU  12-0
12.40-13.00 STPS / Tytöt Karki  4-4
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 RU STPS musta  1-10
11.25-11.45 Karki RU  3-0
11.50-12.10 Karki  STPS musta  2-8
12.15-12.35 STPS / Musta KuP  8-1
Vastuuseura STPS/Kellarpelto 31.7.2017 maanantai
Kenttä1 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 Karki FC Kerimäki  1-6
17.55-18.15
18.20-18.40 FC Kerimäki STPS / Musta  1-1
18.45-19.05 FC Kerimäki STPS / Keltainen  1-1
19.10-19.30 STPS / Keltainen Karki  3-2
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 STPS / Tytöt STPS / Keltainen  1-1
17.55-18.15 STPS / Tytöt KuP  1-3
18.20-18.40 KuP Karki  6-3
18.45-19.05 STPS / Musta STPS / Tytöt  5-0
19.10-19.30 KuP STPS / Musta  3-7
Vastuuseura:FC Kerimäki 8.8.2017 tiistai
Kenttä1 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 KuP FC Kerimäki  2-4
17.55-18.15 STPS / Keltainen STPS / Tytöt  6-0
18.20-18.40 FC Kerimäki STPS / Tytöt  4-1
18.45-19.05 KuP STPS/musta  0-4
19.10-19.30 FC Kerimäki STPS / Keltainen  5-3
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
17.30-17.50 Karki STPS/musta  3-9
17.55-18.15 Karki KuP  3-8
18.20-18.40 Tauko
18.45-19.05 STPS / keltainen Karki  9-1
19.10-19.30 STPS / Tytöt STPS / Musta  5-6
Vastuuseura: Karki 19.8.2017 lauantai
Kenttä1 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 KuP STPS / Keltainen
11.25-11.45 KuP STPS / Tytöt
11.50-12.10 STPS / Tytöt STPS / Keltainen
12.15-12.35 STPS / Keltainen RU
12.40-13.00 STPS / Tytöt Karki
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 RU FC Kerimäki
11.25-11.45 Karki RU
11.50-12.10 FC Kerimäki Karki
12.15-12.35 STPS / Musta KuP
12.40-13.00 FC Kerimäki STPS / Musta
Vastuuseura: KuP 26.8.2017 lauantai
Kenttä1 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 KuP RU
11.25-11.45 STPS / Tytöt RU
11.50-12.10 STPS / Keltainen FC Kerimäki
12.15-12.35 RU STPS / Keltainen
12.40-13.00 STPS / Tytöt FC Kerimäki
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 STPS / Keltainen Karki
11.25-11.45 FC Kerimäki KuP
11.50-12.10 Karki STPS / Tytöt
12.15-12.35 STPS / Musta KuP
12.40-13.00 Karki STPS / Musta
Vastuuseura: FC Kerimäki 2.9.2017 lauantai Finaalit
Kenttä1 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 RU Karki
11.25-11.45 Karki KuP
11.50-12.10 RU KuP
12.15-12.35 STPS / Keltainen Karki
12.40-13.00 KuP FC Kerimäki
Kenttä 2 klo koti vieras tulos
11.00-11.20 STPS / Tytöt STPS / Keltainen
11.25-11.45 STPS / Keltainen FC Kerimäki
11.50-12.10 FC Kerimäki STPS / Tytöt
12.15-12.35 STPS / Musta RU
12.40-13.00 STPS / Tytöt STPS / Musta